U derbiju 13. kola Super B lige Srbije, rukometašice Mladog radnika pobedile su Topličanin iz Prokuplja rezultatom 28:26, poluvreme 12:11 za gošće. U prvom poluvremenu postignuta su samo 23 gola i to zahvaljujući nadmetanju dve Ivane, Korać iz Prokuplja i Milojković iz Mladog radnika. Njih dve pravile su čuda na golu u prvih 30 minuta. Radinčanke su bile bolje tokom većeg dela prvog poluvremena, ali su u poslednjih pet minuta popustile i dozvolile gošćama da na veliki odmor odu sa golom prednosti.

U drugom poluvremenu viđena je utakmica kakva se i očekuje od timova koji se nalaze u vrhu tabele. Ekipa iz Prokuplja odigrala je odlično u drugom poluvremenu i ozbiljno je pretila sve do 51. minuta kada su poslednji put imale gol prednosti 24:23. Usledila je serija od 4:0 domaćih igračica koje su u 58. minutu imale nedostižnih 27:24. Na kraju, zaslužena pobeda ekipe Jovice Petkovića koja se sada osamila na trećem mestu Super B lige Srbije sa 18 bodova.

U domaćoj ekipi najefikasnija je bila Milena Kojić sa 8 pogodaka, gol manje postigla je Ivana Paločević, a po četiri puta u listu strelaca upisale su se Milica Petrović i Nina Ninić. U gostujućoj ekipi po 6 pogodaka postigle su Olja Nikolić i Jovana Jovanović, a pet golova je dodala Marija Stanojević.

Na tabeli vodi Radnički iz Kragujevca  sa 25 bodova, sledi Bor sa 22 boda. U narednom kolu rukometašice Mladog radnika gostuju  ORK Beograd. u prvom delu sezone Radinčanke su slavile minimalnu pobedu rezultatom 30:29.