Futsaleri Smedereva deklasirali su u 18. kolu Treće futsal lige Srbije ekipu Raške sa 11:3, poluvreme 5:1. Gosti su u Smederevo došli sa samo šestoricom igrača i sve osim ubedljive pobede lidera na tabeli bilo bi ravno senzaciji. Odgovornom igrom tokom cele utakmice futsaleri Smedereva opravdali su ulogu favorita. Iako bez kapitena Filipovića, Jankovića, Sabljića, Jevtića i prvog golmana Jovića, koji nisu igrali zbog povreda i kartona, i Prvulovića, Simeunovića i Markovića, na poluvremenu  ostali u svlačionici, mlade nade smederevskog futsala pokazale su da na njih može da se računa.

Četvorostruki strelac na utakmici bio je Živanović, dva gola postigao je Antić, a po jednom u listu strelaca upisali su se Adamović, Nikolić, Paunović, Milanović i Marjanović.
Narednog vikenda futsalere Smedereva očekuje gostovanje Oplencu, pretposlednjem timu na tabeli. Već u čevrtak u Smederevu se igra finale Omladinske lige Srbije. Nade Smedereva ugostiće  boljeg iz polufinalnog meča Ekonomac-Rača.