Posle osvajanja Kupa GFS, fudbaleri Smedereva su u finalu Kupa FS Podunavskog okruga potvrdili dominaciju na ovim prostorima. U finalnoj utakmici odigranoj u Smederevskoj Palanci, kombinovani tim Smedereva lako je sa 5:1 pobedio ekipu Jasenice. Domaćin se dobro držao samo u prvih 45 minuta koje su Smederevci rešili u svoju korist rezultatom 1:0, golom Tapuškovića već početkom prvog poluvremena.

U drugih 45 minuta do izražaja je došao kvalitet člana Srpske lige Zapad. Golovima Levićanina, koji se dva puta upisao u listu strelaca, Alentijeva i Filipovića drugoplasirani tim Zapada je poveo sa 5:0. Poraz domaćih počasnim golom ublažio je Maričić.

Predsednik Podunavskog fudbalskog saveza Jovan Beč uručio je pehar kapitenu FK Smederevo 1924 Ivanu Milosavljeviću.