U zaostaloj utakmici 6. kola Treće futsal lige Srbije futsaleri Smedereva su, kao domaćini, deklasirali ekipu Leposavića sa 8:2, poluvreme 3:2. Gostu su pružili solidan otpor u prvom poluvremenu kada su imali samo gol zaostatka. Ekipa iz Leposavića povela je golom Stanojkova u 15. minutu. Samo minut kasnije bilo je 1:1, posle pogotka Đorđevića. Na drugi gol domaćih nije se dugo čekalo. Simeunović je doveo Smederevce u vođstvo u 17. minutu ali je Stanojkov u 19. doneo novo izjednačenje. Igrao se poslednji minut prvog dela kada je Marković vratio prednost domaćinu.

Goleadu je u drugom poluvremenu počeo Đorđević, svojim drugim golom u 25. minutu. Janković  i Adamović su u naredna dva minuta postigli po pogodak za novo ubedljivo vođstvo od 6:2. Konačnih 8:2 postigli su Marković u 27. minutu i Simeunović u 38. minutu.

Smederevci su se tako učvrstili na liderskoj poziciji na tabeli iako su utakmicu odigrali bez nekoliko standradnih prvotimaca. Trener domaćih nije mogao da računa na Sabljića, Jevtića, Popovića i Miljkovića, a Jović, pojačanje iz Loznice,  još nije stekao pravo nastupa za novi-stari klub.

KMF Smederevo je prvo na tabeli sa 31 bodom, na drugom mestu je Leposavić sa 23, a na trećem se sa 21 bodom nalazi Požarevac sa kojim se Smederevci sastaju u prvom kolu nastavka sezone, 23. ili 24. januara.