Drugi tim Mladog radnika iz Radinca poražen je u 14. kolu Prve lige Zapad grupa A od Radnićkog iz Svilajnca rezultatom 39:23, poluvreme 18:13 za gošće.  Mlada ekipa iz Radinca odolevala je skoro punih 30 minuta  znatno iskusnijoj ekipi iz Svilajnca koja pokušava da se domogne plasmana u viši rang takmičenja. Sve do tri minuta pred kraj poluvremena Radinčanke su odlično parirale i imale samo gol zaostatka – 14:13. U poslednja tri minuta došlo je do pada koncentracije i Svilajnčanke su to kaznile sa 4 brza gola za soliidnh pet golova prednosti – 18:13. U nastavku susreta došla su do izražaja iskustvo i snaga rukometašica Radničkog koji su i kada je pobednik već bio odlučen igrale punom snagom.

Devojčicama Mladog radnika nema se šta zameriti. Okončaće ovogodišnje prvenstvo u seniorskoj konkurenciji na trećem mestu što je odlična rezultat za ovako mladu ekipu. Osim toga, pojedine devojke su pokazale da na njih može da se računa u godinama koje dolaze. Najefikasnija u redovima Radničkog bila je Anđela Lazović sa 9 pogodaka, gol manje postigla je Anđelka Ivanović, a 7 puta u listu strelaca upisala se Milica Đorđević. U domaćoj ekipi Jovana Savić je postigla 7 pogodaka, a Anja Virijević 5.

Prvo mesto zauzela je druga ekipa Jagodine sa maksimalnih 14 pobeda, Radnički je drugi sa 11 pobeda i 3 poraza, a Mladi radnik 2  treći sa devet pobeda i pet poraza.