Odbojkaši Smederevo Carine poraženi su u trećem kolu Prve lige Srbije od Borca iz Paraćina sa 3:1. Posle Mladenovca, bodove iz Smedereva odnela je ekipa iz Paraćina, ali stiče se utisak da je vrlo lako moglo da bude i drugačije. Da su domaći odbojkaši iskoristili jednu od 7 set lopti u prvom setu verovatno bi sve bilo drugačije. Ovako, gosti su ovaj deo igre rešili u svoju korist sa 29:27. Smederevci su uzvratili u drugom setu 25:23. U trećem i četvrtom setu više koncentracije i prisebnosti imali su gosti i sa 25:21 i 25:22 stigli do druge prvenmstvene pobede.

U narednom kolu Smederevo Carina, opet kao domaćin, igra sa liderom prvenstva Karađorđem iz Topole koji jedini ima maksimalan učinak u prva tri kola.