Rukometašice Mladog radnika poražene su u utakmici drugog kola Super B lige Srbije na gostovanju u Prokuplju od domaćeg Topličanina rezultatom 36:30, poluvreme 20:14. Radinčanke su odigrale vrlo loše prvo poluvreme, pre svega u odbrani kada su domaćim igračicama dopustile da postignu čak 20 golova. Stečenu prednost domaće su rutinskom igrom sačuvale u drugih 30 minuta.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bile su Mila Tešić i Nina Ninić sa po 8 pogodaka. Milica Ninić se upisala 5 puta u listu strelaca. Domaće su do pobede vodile Olja Nikolić sa 9 i Jovana Jovanović sa 8 pogodaka.

Nezadovoljan izdanjem svojih igračica  Jovica Petković podneo je posle utakmice ostavku na mesto prvog trenera Mladog radnika. U narednom kolu Mladi radnik pred svojim navijačima dočekuje ORK Beograd. Posle dva odigrana kola u prvenstvu Super B lige na tabeli sa po 4 boda vode Radnički, Sloga, Bor i Topličanin. Mladi radnik sa 2 boda zauzima šesto mesto.