Futsaleri Smedereva nastavljaju da ruše sve pred sobom. Smederevci su u trećem kolu, na nezgodnom gostovanju u Valjevu, savladali ekipu RB sa 10:5. Pitanje pobednika bilo je rešeno već posle prvih 20 minuta koje su Smederevci rešili u svoju korist rezultatom 5:0. U nastavku  rutinskom igrom su priveli utakmicu kraju za nova tri boda kojima su ponovo zaseli na vrh tabele Treće futsal lige Srbije grupa Zapad.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Marko Simeunović sa 4 pogotka, a po jednom su se u listu strelaca upisali Vladan Prvulović, Marko Sabljić, Dejan Janković, Marko Marković, Dragan Đorđević i Miloš Knežević. Kod domaćina po dva gola su postigli Vladimir Đukić i Dušan Ilić, a jedan pogodak delo je Damjana Damjanovića.