U okršaju prošlogodišnjih učesnika baraža za popunu Super B lige Radnički je u kragujevcu, u utakmici četvrtog kola Super B lige, pobedio Mladi radnik iz Radinca rezultatom 27:19, poluvreme 13:12 za domaćina. Radinčanke su odlično parirale najvećem favoritu za plasmanu u Super ligu Srbije u prvom poluvremenu. Ekipa Jovice Petkovića nije dozvoljavala domaćinu da se odlepi u prvom poluvremenu, a na ruku im je išlo i rano isključenje golmana domaće ekipe Jelene Pojužine koja se prilikom jednog kontranapada sudarila sa jednom igračicom Mladog radnika. Zbog tog starta arbitri su joj dodelili crveni karton. Nažalost u drugom poluvremenu domaće su zaigrale nešto bolje, a u svojim redovima imale su vrlo raspoložene Milevu Knežević i Teodoru Knežević. sredinom drugog poluvremenu uspele su da se odlepe na pet golova razlike i već tada je bilo jasno da bodovi ostaju u Kragujevcu.

U ekipi Mladog radnika istakle su se sa po tri pogotka Mirjana Obrenović, Milica Ristić i sestre Ninić, Milica i Nina. U domaćoj ekipi teodora Veličković postigla je 7 pogodaka, gol manje dala je Mileva Knežević, a po pet puta u listu strelaca upisale su se Ksenija Petrović i Jovana Stoiljković.

U narednom kolu rukometašice Mladog radnika pred svojim navijačima dočekuju ekipu Pančeva koja je u dosadašnjem toku prvenstva zabeležila po pobedu i remi i dva poraza. Na tabeli sa po 8 bodova vode Badnički, Bor i Sloga. Mladi radnik sa 4 bodatrenutno deli  sa Kučevom i Kikindom od šestog do osmog mesta.