Mlađe kategorije RK Mladi radnik (do 14 godina) i dalje su neporažene u svojoj grupu Lige mlađih kategorija Srbije. U utakmicama 5. i 6. kola održanim u Smederevu u sali OŠ Dimitrije Davidović zabeležili su trijumfe nad Velikim Gradištem i Slogom. U meču sa Gradištankama, Stručni štab Mladog radnika odlučio je da na teren izvede kombinovanu postavu sa mlađim igračicama koje su u dosadašnjem toku sezone imale manju minutažu. To je tazlog što su Radinčanke utakmice rešile u svoju korist minimalnom razlikom 18:17. U drugoj utakmici dileme nije bilo. Mnogo ozbiljniji pristup igri, disciplinovanije u napadu i odbrani i to je doprinelo da se iz minuta u minut razlika povećavala. Na kraju više nego zasluženih 12 golova razlike, 28:16. Za igračicu utakmice proglašena je Anđela Stojković.

Na tabeli vodi Mladi radnik sa 12 bodova uz impresivnu gol razliku 155-68. U klubu očekuju da se ova ekipa Mladog radnika plasira u Superligu Centralne Srbije.