Rukometašice Mladog radnika odigrale su u osmom kolu Super B lige Srbije nerešeno 30:30, poluvreme 14:17, sa Topličaninom iz Prokuplja. Gostujuća ekipa trebalo je da bude autsajder na ovoj utakmici. U Smederevo su došle sa dve pobede i četiri poraza i sve je upućivalo na to da će ekipa Jovice Petkovića lako stići do šeste prvenstvene pobede. Na kraju mogu da budu zadovoljni bodom jer su gotovo svih 60 minuta bili u zaostatku. Imale su rukometašice Mladog radnika priliku da dođu do pobede na 10-ak sekundi pre kraja utakmice, ali su odigrale, po ko zna koji put, neorganizovano i bod je otišao u Prokuplje. Utakmicu je obeležio sudijski par Sajić-Milekić koji su dosudili 22 isključenja i tri crvena kartona, od kojih jedan direktan Anđelki Milanović. Mada, ne treba njih previše kriviti za preveliki broj tehničkih grešaka i izgubljenih lopti domaće ekipe. Sve to je, ne toliko kvalitetna, ali uporna, ekipa Topličanina umela da iskoristi.

Gošće su imale velikih pet golova prednosti u 37. minutu – 21:16, a posle samo pet minuta bilo je 21:22. Prvo i jedino vođstvo na utakmici Radinačanke su imale pri rezultatu 30:29.

Trener domaćih Jovica Petković nije bio zadovoljan igrom njegovih izabranica, mada treba reći da nije mogao da računa na povređene Milenu Kojić i Slađanu Mitrović. Na sve treba reći da su sa povredama odigrale Ivana Paločević i Anđela Lazović. U domaćoj ekipi najefikasnije su bile sestre Milica i Nina Ninić sa po 6 pogodaka. Po četiri pogotka postigle su Marta Filipović, Anđela Filipović i Nikolina Stojanović. U gostujućoj ekipi Olja Nikolić postigla je 9, a Anđela Milovanović 6 golova.

Posle ovog kola Mladi radnik sa 11 bodova  zauzima drugo mesto na tabeli. Vodi Kikinda sa 13 bodova i utakmicom manje. Mladi radnik je slobodan u narednom kolu, a posle pauze na svom terenu dočekuje ekipu Halas Jožef iz Ade, trećeplasirani tim na tabeli.