Rukometašice Mladog radnika pregrmele su još jedno gostovanje. Očekivalo se da će loznica pružiti jači otpor ekipi Jovice Petkovića ali večeras nisu imale nikakve šanse protiv Radinčanki. Već u drugom minutu je bilo 3:0 za ekipu iz Radinca. Domaće su se malo konsolidovale u narednih nekoliko minuta i na isteku devetog minuta bilo je 7:6 za Mladi radnik.

Pobednik utakmice 13. kola Prve lige Centar odlučen je u drugoj polovini prvog poluvremena. Radinčanke su se odlepile na 13:8, Lozničanke su se primakle na 13:10  u 23. minutu. Samo četiri minuta kasnije bilo je 17:11. Posle 30 minuta rukometašice Mladog radnika imale su ubedljivih sedam golova prednosti – 20:13.

sdr

Drugo poluvreme bilo je formalnost za ekipu Jovice Petkovića. Rutinskom igrom sačuvale su i uvećale prednost za više nego zasluženu pobedu koja ih ostavlja u trci za prvo mesto sa rukometašicama Beograda.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Nina Ninić sa 12 pogdaka, 8 je dodala Milica Ninić, Milica Ristić se šest puta upisala u listu strelaca, a gol manje postigla je Ivana Paločević.

Na tabeli vode Beograd i Mladi radnik sa po 24 boda i već sada je izvesno da će njihov direktni okršaj u Beogradu odlučiti o novom članu Super B lige.

U narednom kolu rukometašice Mladog radnika dočekuju ekipu Crvene zvezde.