Drugi tim Mladog radnika pobedio je danas u 12. kolu Prve srpske lige Zapad ekipu Udarnika iz Lozovika, ekipu koja do sada nije osetila slast pobede, rezultatom 23:21, poluvreme 10:9 za gošće. Iako po rezultatu ne deluje, pobeda domaće ekipe nijednog trenutka nije dolazila u pitanje. Domaće su  nešto ležernije ušle u utakmicu i to je omogućilo rukometašicama Udarnika da dobar prvog poluvremena imaju gol ili dva prednosti. U nastavku utakmice domaće su zaigrale nešto angažovanije, preokrenule rezultat i prednost od dva do tri gola održavale tokom celog drugog poluvremena.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Nikolina Stojanović sa 9 pogodaka, a Anđela Filipović postiga je 8 pogodaka. U gostujućoj ekipi istakla se Marija Dević sa 13 pogodaka. U narednom kolu Mladi radnik 2 gostuje Rudaru u Kostolcu. Posle nepotpunog 12. kola na tabeli vodi Jagodina 2 sa 11 pobeda, sledi Radnički iz Svilajnca sa 9 pobeda i 3 poraza, a Mladi radnik je treći sa osam pobeda i tri poraza.