Connect with us

FK PROLETER MIHAJLOVAC

MREŽE MIROVALE U LJUBOVIJI, PROLETER MIHAJLOVAC OSTAO BEZ VEĆEG DELA KOLAČA

Posle startnih trijumfa poklonici fudbala u našem gradu očekivali su nove dobre rezultate smederevskih srpskoligaša. Smederevo je gostovalo kod novajlije u ligi ekipi Drine u Ljuboviji i posle 90 minuta utakmica je završena najnepopularnijim rezultatom. Domaćin je bio nešto konkretniji, imao nekoliko izglednih prilika, ali su mreže mirovale.

Na drugoj strani Proleter je u Mihajlovcu samo remizirao sa Loznicom 1:1. Proleter je poveo na isteku prvog dela igre golom Bačanina, ali su gosti posle 20-ak minuta u nastavku utakmice stigli do izjednačenja.
Posle ovog kola na tabeli sa dve pobede i šest bodova vodi Jedinstvo iz Uba, a zatim sledi čak šest timova sa po četiri boda, Šumadija, Jošanica, Smederevo, Mokra Gora, Proleter i Sloga.
U narednom kolu Smederevo pred svojim navijačima dočekuje Budućnost iz Valjeva, a Proleter gostuje Jošanici u Novom pazaru.