Futsaleri Smedereva sve su bliže plasmanu u Drugu ligu Srbije. Smederevci su večeras u Aranđelovcu, u jednoj vrlo nervoznoj utakmici, gde je bilo svega i svačega, savladali domaće Seničane sa 5:3, poluvreme 1:1. Smederevci nisu briljirali kao na prethodim utakmicama, ali su ipak uspeli da zabeleže 14. pobedu u prethodnih 15 kola. Sve je odlučeno u drugih 20 minuta koje su gosti rešili u svoju korist rezultatom 4:2. Strelac za Smederevo u prvom poluvremenu bio je Marjanović, a isti igrač se u listu strelaca upisao dva puta u drugom periodu igre. Pored njega, strelci za Smederevce bili su Filipović i Adamović.

U 16. kolu futsaleri Smedereva dočekuju Župski Rubin iz Prijepolja. Posle nepotpnog 15. kola Smederevo ima 40 bodova, deset više od Požarevca i 11 od partenona, koji ima utakmicu manje.