Rukometaši Smedereva trijumfalno su završili prvi deo sezone Super B lige grupa Sever – Centar. Na gostovanju u Iniđiji savladan je istoimeni domaćin rezultatom 18:15, poluvreme 8:12. Ako ste mislili da je greška u brojkama, odmah da kažemo nije. Smederevci se nisu proslavili u prvom poluvremenu. Skoro devet minuta im je trebalo da se upišu na semaforu. Tek tada je  iz sedmerca gol postigao Jevđenović. Domaći su odlično otvorili utakmicu. Poveli sa 4:0, a na drugoj strani potpuna konfuzija u napadu ekipe Nenada Martića. Kada se na sve to doda golman domaćina koji je pored dva skinuta sedmerca, odbranio desetak udaraca, onda ne treba da čude dešavanja na terenu. Uspeli su nekako da povežu redove smederevski rukometaši i kod rezultata 5:3 propustili su lepu priliku da se potpuno vrate u meč. To im se brzo obilo o glavu. U 26. minutu bilo je 10:5 za domaću ekipu. Do odlaska na odmor, rukometaši Smedereva uspeli su da smanje zaostatak na četiri gola. Kako su igrali u prvih 30 minuta to je bio više nego povoljan rezultat.

U nastavku susreta, trener Smederevaca Menad Martić stavio je umesto indisponiranog Dimitrijevića, Aleksandra Martića, a posle duže pauze na terenu se pojavio i Darko Kojić. Upravo njih dvojica su najzaslužniji za preokret kakav se retko viđa na rukometnim terenima. Aleksandar Martić je zaključao svoj gol. Odbranio je tri sedmerca i bar desetak teških udaraca, nekoliko sa linije šest metara. Takođe, veliki doprinos pobedi dao je i Dragan Radosavljević. Njegov pogodak sa dva igrača manje, kada je doneo prednost svojoj ekipi (15:14) možda je i odlučio pobednika ovog duela.

Najefikasniji u ekipi Smedereva bili su Darko Kojić i Dragan Radisavljević sa po 4 pogotka. Po tri puta u listu strelaca su se upisali Srđan Jevđenović i Vladimir Antić. Smederevo je sa osam pobeda i 3 poraza, sa 16 bodova obezbedilo vicešampionsku titulu jesenjeg dela prvenstva. Lider šampionata sutra gostuju u Ubu i eventualna pobeda domaćina povećala bi izglede smederevskih rukometaša u borbi za plasman u Arkus ligu. Kikinda je prva sa 19 bodova i utakmicom manje.