Rukometašice Mladog radnika poražene su u šestom kolu Super B lige Srbije na svom terenu od ekipe pančeva rezultatom 36:26, poluvreme 19:14. Drugi uzastopni poraz ekipa Jovice Petkovića pretrpela je više nego zasluženo. Gošće su na najbolji mogući način iskoristile činjenicu da je Mladi radnik igrao bez Milene Kojić koja se povredila na utakmici u Kikindi, bolesne Ivane Paločević i golmana Slađane Mitrović. Da bi popunio roster, trener domaćih, Jovica Petković uvrstio je u ekipu devojčice koje su prethodno odigrale dve utakmice u Ligi mlađih kategorija.

Samo u prvih desetak minuta Radinčanke su imale gol ili dva prednosti. Pančevke su brzo uhvatile priključak i veoma brzo preokrenule rezultat u svoju korist. Na drugoj strani nizale su se greške posle kojih su sevale kontre pančevačkih rukometašica. Čini se da je sve odlučeno u poslednje minutu kada su rukometašice Pančeva postigle tri  gola i otišle na velikih pet razlike. Pokušale su domaće da nešto agresivnijom igrom u odbrani nešto promene, ali večeras im je malo toga polazilo za rukom. Kada je bilo jasno da bodovi odlaze u Pančevo, trener domaćih pružio je priliku mlađim igračicama.

Najefikasnija u domaćoj ekipi bila je Anđelka Milanović sa 11 pogodaka. Milica Ninić postigla je pet, a po četiri Nina Ninić i Nikolina Stojanović. U gostujućoj ekipi Jelisaveta Marković postigla je 9, a Marija Mitrić 6. U narednom kolu Mladi radnik gostuje u Prijepolju. Posle šest odigranih kola Mladi radnik zauzima treće mesto sa 8 bodova.