Futsaleri Smedereva se ne šale. Večeras su stigli do osme uzastopne pobede posle trijumfa na domaćem terenu nad Kosjerićem rezultatom 7:4, poluvreme 4:1. Cela priča bila je gotova posle prvog poluvremena koje su domaći rešili u svoju korist rezultatom 4:1. Da sve bude bolje po smederevske futsalere pobrinuli su se Požarevljani koji su večeras savladali, do ovog kola neporaženi, Partenon iz Smederevske Palanke rezultatom 9:4. Strelci za Smederevo večeras su bili Đorđević 2, a po jednom su se u strelce upisali Prvulović, Filipović, Simonović, Milovanović i Janković.

Priliku na večerašnjoj utakmici dobili su rezervisti i budućnost KMF Smederevo Jeremić, Milanović i Stojanović, sve šesnaestogodišnjaci i Milovanović rođen 2002. godine i golman Pirić 2001. godište.

U poslednjem kolu jesenjeg dela sezone Smederevci se u Smederevskoj Palanci sastaju sa Partenonom koji posle devetog kola zauzima drugo mesto sa 19 bodova, pet manje od Smedereva na liderskoj poziciji. Remi ili pobeda smederevskim futsalerima obezbeđuje titulu jesenjeg prvaka Treće futsal lige Srbije. U tom slučaju biće nebitan ishod zaostale utakmice sa Leposavićem koja bi trebalo da se odigra naredne srede.