Prve utakmice u okviru ovogodišnje Lige mlađih kategorija danas su odigrale rukometašice Mladog radnika rođene 2005. godine i mlađe. Devojčice od kojih se očekuje da za nekoliko godina naslede sadašnje prvotimke odigrale su danas dve utakmice sa polovičnim učinkom. Najpre su poražene od Bekamenta iz Bukovičke banje rezultatom 19:12, poluvreme 12:9.

Rezultat je mogao da bude povoljniji da nije bilo velikog broja promašenih zicera, kako iz pozicionog napada, tako i iz kontri. Uz to, Radinčanke nisu iskoristile dva od tri dosuđena sedmerca. Mnogo bolje izdanje prikazali su u drugoj utakmici protiv Sloge iz Petrovca. U jednoj vrlo izjednačenoj utakmici, Radinčanke su slavile pobedu rezultatom 24:23, poluvreme 11:11. Prikazale su mnogo bolju igru u odbrani uz mnogo kontranapada koje je predovila Nikolina Stojanović koja je utakmicu završila sa 10 pogodaka.

U preostala dva kola, koja su na programu za 14 dana, Mladi radnik će odmeriti snage sa ŽRK Požarevac i sa Lavićima iz Smederevske Palanke.