Posle dva startna trijumfa, rukometašice mladog radnika poražene su u Beogradu od ORK Beograd rezultatom 29:26, poluvreme 15:10. Bio je ovo peti prvenstveni poraz ekipe Jovice Petkovića u šampionatu Super B lige. Porazu su kumovali brojni promašaji u napadu, ali i mnogo primljenih golova u prvih 30 minuta. Radinčanke su dopustile domaćinu da se u jednom trrenutku “odlepi” na sedam golova prednosti – 16:9. U drugih 30 minuta mnogo bolje izdanje Mladog radnika.Uz mnogo muke i truda rukometašice iz Radinca stigle su do izjednačenja u 41. minutt – 22:22.

Nažalost, u odlučujućim trenucima igračice Jovice Petkovića su popustile i za samo 5 minuta na semaforu je stajalo 27:23 za domaće rukometašice. Iako je do kraja utakmice ostalo još 12 minuta, domaće igračice su rutinskom igrom sačuvale prednost i zasluženo stigle do šeste prvenstvene pobede.

Mladi radnik, posle nepotpunog 14. kola, zauzima treće mesto sa 18 bodova. U narednom kolu, ukoliko se prvenstvo nastavi zbog korona virusa, Mladi radnik bi trebalo da ugosti lidera prvenstva kragujevački Radnički 1964.