Rukometašice Mladog radnika brzo su se oporavile od poraza na domaćem terenu u utakmici petog kola Super B lige od Pančevki. Radinčanke su u šestom kolu na gostovanju u Beogradu pobedile istoimeni sastav rezultatom 28:24, poluvreme 15:12 za ekipu Jovice Petkovića.

Gostujuće rukometašice su od prvog minuta stavile domaćinu do znanja da ih samo pobeda interesuje. Takav pristup igri dao je rezultat. Već polovinom prvog poluvremena devojke iz Radinca imale su pet velikih golova prednosti 9:4. U finišu prvog poluvremena došlo je do opuštanja u redovima Mladog radnika što su domaće iskoristile da se približe na samo gol zaostataka 11:10. Ipak, na veliki odmor Radinčanke su otišle sa solidnom zalihom od tri gola prednosti. U 40. minutu delovalo je da se domaćinu sprema ubedljiv poraz pri rezultatu 20:15 za Mladi radnik. Naažalost, u narednih nekoliko minuta pad koncentracije u redovima Mladog radnika omogućio je domaćim rukometašicama da se ponovo ponadaju da mogu do preokreta, u 46. minutu bilo je 21:20 za Mladi radnik.

Radinčanke nisu dozvolile iznenađenje i na kraju su više nego zasluženo stigle do treće prvenstvene pobede. Najefikasnije u ekipi iz Radinca bile su Milica Ristić i Nina Ninić sa po 6 pogodaka. Radinčanke su na ovoj utakmici bile oslabljene neigranjem Milice Ninić koja je pauzirala ovo kolo zbog povrede. Radinčanke se u sedmom kolu Super B lige sastaju sa Slogom iz Kučeva. Utakmica će se najverovatnije igrati u petak 8. novembra od 21 sat u u Dvorani Smederevo.

Posle šest odigranih kola na tabeli vodi radnički iz Kragujevca sa maksimalnim učinkom. Slede Bor sa 10 i Sloga iz Petrovca i Topličanin sa po 8 bodova.