Rukometašice Mladog radnike uspešno su stratovale u novoj sezoni. Na gostovanju u Zaječaru savladana je domaća ekipa Zaječar 1949 rezultatom 33:27, poluvreme 16:13. Domaće rukometašice imale su rezultatsku prednost do 10-og minuta. Ekipa Jovice Petkovića od tog trenutka preuzima kontrolu igre i domaćinu stavlja do znanja da iz Zaječara žele dva boda. U toj nameri su i uspeli, čini se već posle prvih 30 minuta kada su se odlepili na 3 gola prednosti. Dominacija Radinčanki nastavljena je u drugom poluvremenu. Posle samo tri minuta i serije od 4:0 Mladi radnik odlazi na sedam golova prednosti i već tada je bilo jasno da bodovi odlaze u Smederevo. u 50. minutu bilo je 30:19. Tada su se Radinčanke malo opustile i domaće su uspele da koliko-toliko ublaže poraz do kraja utakmice.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Anđelka Milanović sa 9 pogodaka, 7 je postigla Nina Ninić, gol manje Jovana Jovanović, a Ivana Paločević se 4 puta upisala u listu strelaca. Ipak, za igračicu utakmice proglašena je mlada 15-godišnja Marta Filipović koja se odlično snašla na poziciji srednjeg beka u napadu i odbrani. U domaćoj ekipi Maša Rajković postigla je 9 pogodaka, a Jana Milošević gol manje. U drugom kolu Super B lige, rukometašice Mladog radnika pred svojim navijačima dočekuju ekipu Srema.