Rukometašice Mladog radnika izborile su plasman u finale Kupa Zapadne Srbije u kome će se u nedelju u Kragujevcu sastati sa ekipom Radničkog. radinčanke su u polufinalu, na svom terenu, pobedile Slogu iz Kučeva sa 41:35 (23:18). Obe ekipe igrale su u podmlađenim sastavima, a ekipa Jovice Petkovića opravdala je ulogu favorita. Pitanje pobednika rešeno je već u 10. minutu kada je na semaforu stajalo 10:3 za Radinčanke. U nastavku susreta strateg Mladog radnika Jovica Petković dao je priliku igračicama iz druge ekipe i može se reći da su opravdale njegovo poverenje.

Na drugoj strani, u ekipi sloge blistala je Magdalena Malenović sa 11, gol manje postigla je Milica Vranić, a 9 puta u listu strelaca upisala se Sofija Gavrilović. U ekipi Mladog radnika čak 11 igračica upisalo se u listu strelaca. Po 6 pogodaka postigle su Anđela Filipović i Nikolina Stojanović, a po pet golova dale su Milena Kojić i Jovana Savić.