Posle remija sa Spartakom iz Debeljače, rukometašicama Mladog radnika, koje nastupaju na prvenstvu države do 14 godina, trebala je pobeda u okršaju sa Crvenom zvezdom za plasman u polufinale. Sve do poslednjeg sekunda imale su overenu kartu za polufinale ali su, nažalost, primili pogodak gotovo sa zvukom sirene za konačnih 13:13. Radinčanke su vodile gotovo celu utakmicu sa dva do tri gola razlike. U poslednjih nekoliko minuta promašile su sedmerac i napravile nekoliko tehničkih grešaka što ih je na kraju koštalo velikog uspeha i plasmana među četiri najbolje ekipe u državi. Drugi remi na prvnestvu poslao je Radinčanke u boru za plasman od petog do osmog mesta. Nažalost, posle ovako ispuštene prilike, devojčice Mladog radnika su u prvoj utakmici razigravanja, posle dobrog poluvremena i vođstva od 13;11 u okršaju sa Slovanom iz Rume, u drugom poluvremenu popustile i dopustile rivalkama da preokrenu rezultat i slave pobedu sa 22:18.