Minulog vikenda u Beogradu je održano dvoransko Balkansko prvenstvo u atletici za veterane. U konkurenciji više od 500 učesnika iz Rumunije, Turske, Bugarske, Slovenije. Crne Gore, Albanije i Srbije, veterani AK Smederevo osvojili su devet medalja.

Najuspešnija, sa tri zlatne medalje bila je Verica Disić koja je trijumfovala u trkama na 400 i 800 metara (1:29,00 i 3:27,00) i štafeti 4×200 metara (Verica Disić, Snežana Janković, Mara Radulović i Svetlana Šakotić). Snežana Janković je bila najbolja u štafeti 4×200 metara i na 200 metara, a srebro je osvojila na 1500 metara. Odlilan rezultat smederevskih veterana upotpunio je Radosav Nedeljković sa četiri odličja. pozlatio se u skoku u dalj, srebrne medalje je osvojio u skoku u vis i troskoku, a bronzu u štafeti 4×200 metara. Sa njim u štafeti su bili Milovan Borovnjak, Nebojša Radulović i Radovan Radulović.    Zapažen rezultat ostvarili su Goran Antić u trci na 800 metara plasmanom na šesto mesto i Radomir Dabić  koji je bio četvrti na 3000 i šesti na 1500 metara. Zbog situacije sa korona virusom, otkazano je Evropsko prvenstvo u Portugaliji na kome je trebalo da nastupi i Verica Disić.