Na internacionalnom džudo turniru “Niš- Naissus” održanom prošle subote u Nišu u konkurenciji 200 takmičara iz Crne Gore, Makedonije, Bugarske,Rumunije i Srbije četiri predstavnika DŽudo kluba Mladost Carina osvojila su tri bronzane medalje.

U uzrastnoj kategoriji starijih poletaraca do 31 kg. Strahinja Kostić je posle tri borbe zauzeo treće mesto, dok je njegov klupski drugar Aleksa Jovanović u kategoriji  preko 50 kilograma morao da se zadovolji šestim mestom.

U uzrastnoj kategoriji mlađih pionira do 50 kg Dimitrije Cvetić zauzeo treće mesto. Isto odličje pripalo je mlađoj kadetkinji Kristini Marković u kategoriji do 63 kilograma. Posle tri iscrpljujuće borbe stigla je do bronze. Rezultat bi možda bio bolji da nije doživela povredu skočnog zgloba.