Rukometašice Mladog radnika pretrpele su i drugi poraz u nastavku prvenstva Super B lige. Posle minimalnog poraza od Srema na gostovanju, Radinčanke su poklekle od Zaječara na svom terenu. Gošće su slavile pobedu rezultatom 26:25, poluvreme 12:11 za domaće rukometašice. Ako je poraz u Sremu mogao da se očekuje, jer se radi o odličnoj ekipi, u okršaju sa, do ovog kola fenjerašem lige, malo ko se nadao neuspehu. Mnogo tehničkih igrešaka, izgubljenih lopti, promašenih zicera i konfuzije u napadu i odbrani stigli su na naplatu od objektivno slabijeg rivala koji je više želeo pobedu.

Poraz je, naravno, mogao da se izbegne da u stručnom štabu Mladog radnika nisu odlučili da malo eksperimentišu. Smatrali su da je ova utakmica idealna prilika da se oprobaju mlađe snage. Nažalost, kola su krenula nizbrdo. Sve do 17. minuta utakmice sve je nagoveštavalo ubedljivu pobedu ekipe Jovice Petkovića. Domaće su u tom trenutku imale pet golova prednosti – 9:4. Tada je trener domaće ekipe počeo da meša karte i da na teren polako uvodi mlađe snage. Već do poluvremena se videlo da to neće da funkcioniše. Rukometašice Zaječara su, predvođene odličnom Almom Redžeplar na golu malo po malo stizale prednost domaćih.

Na poluvremenu Mladi radnik je imao samo gol prednosti 12:11. Situacija na terenu se nije menjala ni u nastavku susreta. Zaječarke su preokrenule rezultat i u 44. minutu stigle su do četiri gola prednosti  22:18. Domaće su uspele u dva navrata da smanje prednoost na samo gol zaostatka. U poslednjih 60-ak sekundi nisu iskoristile dve izgledne prilike da dođu makar do boda i usledilo je veliko slavlje zaječarskih rukometašica.

Najefikasnija u domaćem timu bila je Anđela Filipović sa 9 pogodaka. U gostujućoj ekipi Jana Milošević je postigla je 11 pogodaka. U narednom kolu Mladi radnik dočekuje Radnički iz Beograda.