U organizaciji AOK ”Košutnjak” Beograd, na terenima Baba kod Barajeva, održano je četvrto kolo Orijentiring lige Srbije – OLS, za 2022.god.
Na startu se pojavilo 136 takmičara iz 16 klubova Srbije. Na takmičenju je uzelo učešće 29 takmičara PSK Čelik. Takmičari Čelika bili su najuspešniji sa osvojenih 14 medalja-postolja. Osvojene su 4 zlatne  i po 5 srebrnih i bronzanih medalja. Najveće uspehe ostvarili su najmlađi takmičari. U kategoriji do 12 godina, u ženskoj konkurenciji, pobedila je takmičarka Čelika Anka Ranković, a do 14 kod., Marta Trajković se okitila bronzanom medaljom. U muškoj pionirskoj kategoriji pobedio je Lazar Milutinović, dok je Mihajlo Minić bio bronzani. Kod juniorki sva tri prva mesta osvojile su takmičarke Čelika: Milica Vasiljević zlatna, Sofija Nikolić srebrna i Lana Ivković bronzana. U seniorskim kategorijama Čelik je osvojio 5 medalja.

Zlatne u svojim kategorijama osvojili su Jelena Živojinović i Saša Nikolić, srebrne Nataša Vasojević i Milan Mijailović, dok je bronzanu osvojio Tihomir Pantović. Osvojene su i dve medalje u veteranskim kategorijama: Biljana Grujić, osvojila je bronzanu a Branko Grujić srebrnu medalju.

Nakon četiri održana kola lige, na prvom mestu je Pobeda sa 8602,42 boda, drugoplasirani je Čelik sa 6718,58, a trećeplasirana Jasenica sa 4736,45 bodova
Već narednog vikenda održava se peto kolo OLS na terenika oko Kudreč jezera u Smederevskoj palanci. Narednog vikenda, drugi dan održava se i takmičenje na Borskom stolu, drugo kolo lige u planinarskoj orijentaciji.