Rukometašice Mladog radnika rutinskom igrom su došle do pobede u poslednjem kolu jesenjeg dela šampionata Prve lige Centar. Na gostovanju u Beogradu savladana je ekipa Voždovca sa 28:25, poluvreme 14:11. Iako deluje da je bilo neizvesno, trijumf ekipe Jovice Petkovića nijednog trenutka nije dolazio u pitanje. U 10. minutu bilo je 5:0, a u 15. 7:1 za Radinčanke. Usledio je period nešto slabije igre Radinčanki što su domaće iskoristile da priđu na dva gola zaostatka 10:8. U drugom poluvremenu, na isteku 42. minuta rukometašice Mladog radnika povele su sa 23:15 i tada je već bilo jasno da bodovi odlaze za Smederevo.

Trener Mladog radnika Jovica Petković iskoristio je ovo ubedljivo vođstvo pa su dosta vremena na parketu provele mlade igračice koje su prikazanom igrom opravdale njegovo  poverenje.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Ivana Paločević sa 7 pogodaka, Nina Ninić je postigla šest, a po 4 puta u listu strelaca upisale su se Milica Ristić i Milica Ninić.

Titula jesenjeg prvaka Prve lige Centar za rukometašice pripala je ekipi Beograda koja ima 18 bodova, koliko i drugoplasirani Mladi radnik, ali su Beograđanke u direktnom obračunu slavile u derbiju u Smederevu pre dve tri nedelje. Treće mesto zauzima Metalac is Valjeva koji je u ovom kolu pomalo neočekivano poražen u Šapcu od Medicinara 2.