Futsaleri Smedereva zabeležili su 11 prvenstvenu pobedu. Na gostovanju u Kragujevcu savladali su domaći sastav Kragujevac Wild Boars sa 9:5, poluvreme 3:3. Domaćin je pružao kakav-takav otpor u prvom poluvremenu. U nastavku susreta lider prvenstva Treće lige Srbije Zapad nije dozvolio nikakvo iznenađenje. Zanimljivo da je sva tri gola za Smederevo u prvom poluvremenu postigao Janković. Još petorica su se u nastavku upisala u strelce. Dva pogotka je postigao Adamović, a po jedan Sabljić, Simeunović, Prvulović i Đorđević. Strelci za domaćina bili su Matović dva, a po jedan Nešković, Ljujić i Cvetković.

Smederevo je i dalje ubedljivo prvo na tabeli sa 8 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Partenon. U narednom kolu Smederevci na svom terenu dočekuju ekipu RB iz Valjeva.