Drugi tim Rukometnog kluba Mladi radnik je u protekla dva vikenda, u okviru prvenstva  Prve lige Zapad, zabeležio poraz i pobedu. Nade ovog kluba najpre su u Svilajncu poražene od Radničkog rezultatom 35:17. Bio je to očekivan poraz jer su za rivala imale  iskusnu ekipu koja je najozbiljniji kandidat za plasman u Super B ligu.

Nakon toga, rukometašice Mladog radnika su u Požarevcu pobedile RK Nemanjić sa 28:27. Radinčanke su u 53. minutu imale sedam golova prednosti 27:20. Tada su u igru ušle igračice sa manjom minutažom i malo je nedostajalo da domaćin dođe do, najmanje, boda. Posle osam odigranih kola, Mladi radnik 2 trenutno zauzima odlično treće mesto sa 10 bodova.

Dok se druga ekipa iz Radinca borila za bodove mlađe selekcije ovog kluba gostovale su u Kostolcu u okviru priprema za nastavak takmičenja. Nadmetale su se devojčice rođene 2008-2009 godište i 2010. godište i mlađe. Devojčice rođene 2008-2009 godine pripremaju se za  prvo kolo Super lige Centralne Srbije koje se igra narednog vikenda u Šapcu. Pored njih, za mesto među četiri najbolje ekipe, boriće se ŽRK Radnički iz Svilajnca, Medicinar iz Šapca, ŽRK Metalac iz Kraljeva i ŽRK Morava iz Vladičinog Hana.  Trenutno na tabeli vode sa po četiri boda, preneta iz prethodnog ciklusa takmičenja, ekipe Jagodine i Mladog radnika. Pored ove ekipe, priliku za plasman na državno prvenstvo imaju i devojčice rođene  2006-2007 godine koje narednog vikenda igraju treće i četvrto kolo  u Boru 24. aprila.