Druga ekipa Mladog radnika, koja se takmiči u Prvoj ligi grupa Zapad, danas je na svom terenu, u zaostaloj utakmici 6. kola, pobedila ekipu Rudara iz Kostolca. Posle 60 minuta interesantne igre domaće su slavile pobedu rezultatom 29:22, poluvreme 15:13. Gošće su uspevale da pariraju u prvom poluvremenu. U nastavku je do izražaja došao kvalitet ekipe Mladog radnika i već posle desetak minuta igre domaće su imale pet golova prednosti (21:16). Uspele su devojke iz Kostolca da se primaknu na dva gola zaostatka devet minuta pre kraja – 23:21, ali za više od toga nisu imale snage. Do kraja utakmice Radinčanke su postigle 6 pogodaka, a primile samo 1.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Anja Virijević sa 8 pogodaka, gol manje postigla je Nikolina Stojanović, a po 5 pogodaka postigle su Anđela Filipović i Jovana Savić. U gostujućoj ekipi bolja od ostalih bila je Teodora Dimitrijević sa 7 golova, a 6 je postigla Anđelija Dimitrijević. Posle ove utakmice drugim tim Mladog radnika zauzima treće mesto na tabeli.