Rukometašice Mladog radnika ostvarile su važnu pobedu u poslednjem kolu Super B lige na gostovanju. Savladana je ekipa Petrovaradina rezultatom 228:26, poluvreme 12:11. Iako bez Anđelke Milanović, ekipa Mladog radnika je na teškom gostovanju zabeležila više nego zasluženu pobedu. Posle izjednačenog prvog poluvremena koje je ekipa Jovice Petkovića rešila u svoju korist sa golom razlike, u nastavku susreta iz minuta u minut rasla je prednost Radinčanki. Na sedam minta pre kraja stigle su do maksimalnih osam golova prednosti 26:18. Tada je strateg Mladog radnika u igru uveo rezerviste i domaće rukometašice su to umele da iskoriste i da ublaže poraz.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Nina Ninić sa 9 pogodaka, Milica Ninić je postigla 6, četiri je dodala Anđela Lazovič, a po tri Anđela Filipović i Milica Kojić koja se vratila u tim posle dužeg odsustva zbog povrede. Mladi radnik će drugi deo sezone dočakati na drugom ili trećem mestu. Plasman će biti poznat posle sutrašnje utakmice u Pančevu gde se sastaju istoimeni domaćin i lider na tabeli ekipa Kikinde. U slučaju pobede Pančevo ide na čelo tabele, a drugi treće sa istim brojem bodova, po 15, deliće Kikinda i Mladi radnik. Ukoliko Kikinda trijumfuje, Mladi radnik će biti vicešampion Super B lige Srbije sa dva boda zaostatka za liderom.

jesenji deo sezone je završen, ali to nije kraj za Mladi radnik. U sredu ih očekuje finale Kupa Srbije grupa Istok u kome će odmeriti snage sa Topličaninom sa kojim su u prvenstvenom meču u Sportskoj hali podelili bodove igrajući 30:30. Utakmica se igra 8. decembra sa početkom u 20.30 časova.