Rukometašice Mladog radnika zabeležile su drugu uzastopnu, a petu prvenstvenu pobedu u šampionatu Super B lige. Radinčanke su na domaćem terenu savladale ekipu Sloge iz Petrovca na Mlavi rezultatom 35:31, poluvreme 22:14. Ekipa Jovice Jetkovića odigrala je utakmicu sa odličnom ekipom iz Petrovca na Mlavi sa dva lica. Posle prvih 30 minuta delovalo je da se gošćama sprema prava katastrofa. U redovima ekipe iz Radinca sve je funkcionisalo kao sat, nije bilo praznog hoda, a dobra igra u odbrani donela je mnogo golova iz  kontranapada. Ubedljivo vođstvo kao da je uspavalo domaće rukometašice koje su dopustile gošćama da se nekoliko minuta pre kraja približe na samo dva gola zaostatka 32:30.  Međutim, gostujuće rukometašice nisu imale snage za potpuni preokret. Na kraju više nego zaslužena pobeda rukometašica Mladog radnika.

Najzaslužnije za pobedu bile su Nina Ninić koja je sa 12 pogodaka bila najefikasnija igračica susreta. Dobro su je pratile Jovana Paločević sa 7 i Milena Kojić sa 6 pogodaka. Standardno dobra na golu bila je Slađana Mitrović sa 12 odbrana.

Posle osam odigranih kola Mladi radnik zauzima šesto mesto sa 10 bodova, koliko na četvrtom i petom imaju Pančevo i Sloga. Na tabeli vodi Radnički iz Kragujevca sa 15 bodova, na drugom i trećem sa po 12 se nalaze Bor i Topličanin. U narednom kolu Mladi radnik se u Kikindi sastaje sa isoimenim rivalom.