Posle dva vezana neuspeha, rukometašice Mladog radnika zabeležile su pobedu u prvenstvu Super B lige Srbije. U sedmom kolu, Radinčanke su slavile na gostovanju u Prijepolju nad istoimenim domaćinom rezultatom 32:27, poluvreme 17:15. Domaće su održavale egal u prvih 15 minuta. Nakon toga, ekipa Jovice Petkovića zaigrala je znatno bolje i na veliki odmor otišla sa dva gola prednosti. U nastavku susreta rukometašice Prijepolja nisu dopuštale ekipi Mladog radnika da se odlepi sve do poslednjih pet minuta kada su popustile i dopustile gošćama da povedu sa pet razlike 30:25. Ovu prednost ekipa iz Smedereva rutinski je održala do poslednjeg zvuka sirene.

Nikako nismo uspeli da prelomimo utakmicu ranije. Da smo se pridržavali onoga što smo se dogovorili pre utakmice, sve bi bilo rešeno još u prvom poluvremenu. Nije nam baš u odbrani sve štimalo najbolje, a to je sve posledica činjenice da ni na jednom treningu tokom nedelje nisam imao sve igračice na raspolaganju. Osim toga, utakmica je kasnila i to nas je malo poremetilo. Uz to, bilo je i publike koja je znala da izvrši pritisak i na moju ekipu i na sudije.Ipak, mislim da smo rutinski stigli do pobede – smatra trener Mladog radnika Jovica Petković.

Najefikasnija u redovima Mladog radnika bila je Anđelka Milovanović sa 11 golova (6 od 6 sa linije penala), šest je dodala Nina Ninić, a 4 Anđela Lazović. U domaćoj ekipi 13 puta u listu strelca upisala se Suzana Tošić. U narednom kolu Mladi radnik kao odmaćin igra sa Topličaninom iz Prokuplja.