Rukometašice Mladog radnika odlično su startovale u prvenstvu Super A lige Srbije. Radinčanke su se gostovanja iz Bora i okršaja sa istoimenim  rivalom vratile neporažene. Posle 60 minuta bilo je 25:25, poluvreme 16:11 za domaćina.

U većem delu utakmice rukometašice Bora imale su rezultatsku prednost. U prvom poluvremenu vodile su i sa 6 golova prednosti 11:5. To ipak nije pokolebalo ekipu Jovice Petkovića. Uspele su da konsoliduju redove i nisu dozvolile da pitanje pobednika reše već u prvih 30 minuta. Već u 41. minutu stigle su na gol zaostatka 18:17 a u 45. minutu bilo je 20:20. Usledila je serija Boranki od 5:0 i u 51. minutu je izgledalo da bodovi ostaju u Boru. Radinčanke nisu želele da se predaju bez borbe.

Zaigrale su mnogo bolje u odbrani i malo po malo prednost domaćih je počela da se topi. Pet sekundi pre kraja najbolja i najefikasnija igračica utakmice Nina Ninić je svojim 11-im golom donela izjednačenje svojoj ekipi. kada se oglasila sirena sa zapisničkog stola moglo je da krene slavlje igračica i stručnog štaba Mladog radnika.

Pored Nine Ninić, efikasna u Mladom radniku bilaj e Ivana paločević sa 6 i Mila Tešić sa 4 pogotka. u domaćoj ekipi istakla se Tamara Simonović sa 7 pogodaka. U narednom kolu Radinčanke na svom terenu dočekuju nekadašnje prvakinje države ekipu Zaječar 1949.