Rukometašice Mladog radnika ugostile su u nedelju Crvenu zvezdu. Posle 60 minuta igre na semaforu je stajalo 36:24, poluvreme 19:9. Devojkama u crveno-beloj opremi nisu od pomoći bili ni navijači koji su se organizovano pojavili u dvorani Smederevo uz atmosferu koja se još nije videla na utakmicama ženskog rukometa u našem gradu. Sve to nije sprečilo rukometašice iz Radinca da gošćama pokažu kolika je razlika u kvalitetu ova dva tima. Već u četvrtom minutu bilo je 8:1 za Radinčanke.

Na golu je blistala Slađana Mitrović, a kontranapadi su se ređali kao na traci. Na ulasku u poslednjih 10 minuta prvog poluvremena prednost je po prvi put postala dvocifrena 14:4. Jedinu ružnu sliku na ovu utakmicu bacio je sudijski par Dondić-Milošević. Iz samo njima znanih razloga pre isteka prvog poluvremena dodelili su tri isključenja jednoj od najboljih igračica Mladog radnika Milici Ristić koja je zbog toga u suzama napustila teren u dvorani Smederevo.

Ni to nije pomoglo Beograđankama. U 50. minutu  domaće su vodile sa 30:15. Na kraju 36:24 za nova dva boda upisana i pre početka utakmice. Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Ivana Paločević sa 9 pogodaka. Nina Ninić dodala je jedan manje, a Milica Ninić se pet puta upisala u listu strelaca. Na drugoj strani najefikasnija sa pet pogodaka je bila Jovana Ristić.

Posle 14. odigranih kola na tabeli sa po 26 bodova vode Beograd i Mladi Radnik. U narednom 15. kolu u derbiju sezone u Beogradu se sastaju ova dva tima. Pobednik će najverovatnije obezbediti prvo mesto i pravo da se od naredne sezone takmiči u Super B ligi. U utakmici odigranoj jesenas u Smederevu Beograđanke su iskoristile slab dan ekipe Jovice Petkovića i zabeležile vrednu pobedu rezultatom 28:26. Radinčanke, ukoliko žele da same dolučuju o sovjoj sudbini, moraju da traže pobedu sa više od dva gola razlike jer ih do kraja šampionata očekuje i gostovanje u Valjevu i okršaj sa Metalcem koji je jedini u dosadašnjem toku prvenstva uspeo sa savlada ekipu Beograda.