Posle tri odigrana kola Super B lige Srbije, jedina ekipa sa maksimalnim učinkom je radinački Mladi radnik. Prošlogodišnji učesnik Super A lige pokazao je kvalitet na još jednom gostovanju. Pred devojkama Jovice Petkovića pala je ekipa Radničkog rezultatom 21:17, poluvreme 12:8. Od prvog do poslednjeg minuta ekipa Mladog radnika kontrolisala je igru i rezultat i na kraju stigla do zaslužene pobede kojom su se osamili na prvenstvenoj tabeli. Najefikasnije u ekipi iz Radinca bile su Anđelka Milanović sa 7 pogodaka, 4 je postigla Ivana Paločević, a po 3 Jovana Jovanović i Nina Ninić. Za najboljeg igrača utakmice izarana je Milica Ninić, kapiten Mladog radnika.

Pobede se pišu. Ovog puta smo dobro krenuli, prvenstveno u odbrani. To pokazuje mali broj primljenih golova. Golmanima je bilo mnogo lakše u takvoj situaciji. Spremili smo se dobro za njihove bekove koje smo uspešno neutralisali. Primili smo malo veći broj iz kontranapada i zbog tog segmenta naše igre, sporijeg vraćanja u fazu odbrane, nisam najzadovoljniji. Nije mi se svideo prenos igre iz odbrane u napad, sve ostalo je bilo dobro. Golmani su bili na vidini zadatka, uglavnom Ivana Korać, ali je Slađana “skinula” dva sedmerca. U suštini moram da budem zadovoljan – istakao je Jovica Petković, trener Mladog radnika.

U narednom kolu Mladi radnik dočekuje ekipu Pirota koja je odigrala dva kola i zabeležila dva poraza. Utakmica se igra u četvrtak  21. oktobra sa početkom u 17.30.