Rukometašice Mladog radnika su u derbi utakmici 17. kola Super B lige Srbije večeras poražene u Pančevu od istoimenog rivala sa 34:24, poluvreme 16:11. Ekipa Jovice Petkovića poražena je po četvrti put ove sezone, a poraz je, manje više, bio očekivan. Bez Anđelke Milanović, sa kojom je raskinuta saradnja, i bez Nine Ninić koja se povredila na početku utakmice u Pančevu, rukometašice Mladog radnika nisu mogle da se suprotstave domaćim igračicama. Radinčanke su imale rezultatski priključak do polovine prvog poluvremena i rezultata 8:8. Nakon toga usledila je serija grešaka što su Pančevke umele da kazne. Slična slika viđena je u drugom poluvremenu tako da poraz od deset golova razlike ne bi trebalo da bude iznenađenje.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Milica Ninić sa 7 pogodaka, pet je postigla Nikolina Stojanović, a po četiri puta u strelce su se upisale Ivana Paločević i Milena Kojić. U domaćoj ekipi istakla se Marija Mitrić sa 9 pogodaka. U narednom kolu Mladi radnik dočekuje ekipu Prijepolja. Na tabeli, četiri kola pre kraja, vodi Kikinda sa 24 boda. Sledi Pančevo sa 23, a na trećem i četvrtom se nalaze Srem i Mladi radnik sa po 21 bodom.