U poslednjem kolu Super lige Srbije, rukometašice Mladog radnika poražene su na gostovanju u Novoj Pazovi od ekipe Mladost sa 26:25. Iako utakmica nije imala rezultatskog značaja ni za jednu od ekipa, svih 60 minuta vodila se velika borba za svaku loptu, za svaki pogodak… Pobednika je na kraju malo odlučila i sreća koja je bila naklonjena domaćoj ekipi. Prvo poluvreme dobile su domaće rukometašice sa 10:9. U nastavku susreta slična slika na terenu. U jednom trenutku rukometašice Mladog radnika  su povele sa dva gola razlike 20:18. Domaće su ubrzo uspele da izjednače i do kraja se gledala rezultatska klackalica. Gol odluke pao je u poslednjem minutu kada je mrežu Mladog radnika zatresla Jovana Potkonjak. Kao i na mnogim utakmicama u dosadašnjem toku prventsta, ekipa Jovice Petkvića ima za čim da žali. Uzroke poraza treba tražiti, pored ostalog, i u činjenici da su Radinčanke od osam dosuđenih sedmeraca samo četiri uspešno realizovale.

Rukometašice Mladog radnika na kraju su šampionat završile na poslednjem mestu na tabeli sa 4 osvojena boda.  Pretposlednje mesto pripalo je Zaječaru koji je u poslednja tri kola najpre savladao Medicinar, a u poslednjem kolu igrao je nerešeno sa Bekamentom.

Sledi pauza i analiza onoga što je urađeno u tek završenoj sezoni. Teško da je neko očekivao drugačiji ishod imajući u vidu igrački sastav, a pre svega finansije koje nisu omogućavale angažovanje adekvatnih pojačanja kojih i nije bilo mnogo na tržištu. Ipak, sve devojke koje su odigrale ovu sezone stekle su dragoceno iskustvo koje će im dobro doću u sezonama koje slede. Verovatno sledi i podmlađivanje ekipe koje ne bi toliko trebalo da utiče na igre i rezultate u Super B ligi. Da li će Radinčanke ponovo napasti Super ligu Srbije ostaje da se vidi.

U međuvremenu, devojkama, stručnom štabu i Upravi RK Mladi radnik sve čestitke na onome što su uradile i rade za ženski rukomet u Smederevu.