Rukometašice Mladog radnika, posle dva vezana poraza, konačno su obradovale svoje pristalice. U utakmici 14. kola Super lige Srbije savladale su Radnički iz Beograda sa 25:23, poluvreme 13:10. Za razliku od utakmice sa Zaječarom, kada su razočarale svoje navijače, Radinčanke su juče od prvog minuta pokazale rivalu da ih interesuje samo pobeda. Do trijumfa su došle posle bolje igre u drugoj polovini prvog poluvremena sa kojom su nastavili u drugih 30 minuta.

Za rivala su imali mladu i nadahnutu ekipu iz Beograda koja je u Smederevo došla sa željom da se nadigrava i eventualno dođe do nove pobede. Možda bi u tome i uspeli da na golu Mladog radnika nije bilo Ivane Korać koja je, pogotovo u prvom poluvremenu, bila nesavladiva. Veliku pomoć imala je od svojih saigračica koje su dobro zatvarale prilaze golu. Ovog puta nije bilo toliko izgubljenih lopti, mada je opet bilo problema sa realizacijom i promašenim zicerima. Pobeda je mogla da bude ubedljivija da i gošče na golu nisu imale raspoženu Ivanu Milojković koja je prošle godine branila boje Mladog radnika. Ipak, pobeda domaćih rukometašica bila je više nego zaslužena. Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Anđela Filipović sa 6 pogodaka, a po pet su postigle Ivana Paločević i Anđelka Milovanović. Sa po 4 pogotka osmoj prvenstvenoj pobedi doprinele su Milica Ninić i Nikolina Stojanović. U Radničkom najefikasnija je bila Maša Živković sa 7 pogodaka.

U narednom kolu Mladi radnik gostuje fenjerašu Pirotu. Na tabeli vodi kikinda sa 22 boda, slede Srem i Pančevo sa po 19, a Mladi radnik je četvrti sa 17 bodova.