Rukometašice Mladog radnika se nisu obrukale na gostovanju u Aranđelovcu. Radinčanke su poražene od Bekamenta sa 31:24, poluvreme 22:10. Ekipa iz Aranđelovca rešila je pitanje pobednika već posle prvih 30 minuta. U nastavku susreta su malo povukli ručnu što su igračice Jovice Petkovića iskoristile da svedu poraz na pristojnih sedam golova razlike.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Milena Kojić sa 8 pogodaka, po četiri su postigle Milica Petrović i Jovana Jovanovi. Na drugoj strani čak 12 golova postigla je Aleksandra Stamenić. rezultat je mogao da bude i povoljniji da Radinčanke, od osam dosuđenih nisu promašile tri sedmerca. U narednom  18.kolu  Super lige Srbije rukometašice Mladog radnika na svom terenu igraju sa Novosadskom Vojvodinom.