Rukometašice Mladog radnika očekivano su, u poslednjem kolu jesenjeg dela sezone Super B lige Srbije zabeležile pobedu u Kladovu. Savladan je domaći Đerdap reezultatom 25:16, poluvreme 13:9. Domaće su pružale otpor u prvih 15- minuta utakmice kada su održavale egal. Do odlaska na veliki odmor prednost ekipe Jovice Petkovića porasla je na 4 gola. U nastavku susreta susreta rukometašice Mladog radnika prave seriju od 5:1 i već na ulasku u 40. minut dolaze do osam golova prednosti 18:10. Do kraja susreta Radinčanke su rutinskom igrom sačuvale prednost i tako stigle do sedme prvenstvene pobede uz četiri poraza. Do nastavka šampionata rukometašice Mladog radnika prezimiće na petom mestu sa 14 bodova koliko na trećem i četvrtom imaju Pančevo i Topličanin.

Najefikasnija i najbolja igračica u Kladovu bila je Nina Ninić sa 7 pogodaka, Ivana Paločević postigla je 4, a Milica Ninić i Milica Ristić upisale su se u listu strelaca po 3 puta.

Na tabeli vodi Radnički iz Kragujevca sa 19 bodova i utakmicom manje. Drugo mesto zauzima Bor sa 18 bodova. Na začelju se nalaze Junior bez bodova i Đerdap sa samo dva osvojena boda.