Posle četiri odigrana kola u Super B ligi Srbije za rukometašice, jedina ekipa sa maksimalnim učinkom je radinački Mladi radnik. Do četvrte uzastopne pobede, druge na svom terenu, ekipa Mladog radnika došla je teže nego što se očekivalo. Ekipa Pirota pokazala je zube u Smederevu i dugo odolevala favoritu na ovoj utakmici.

Kao i sa Sremom, ekipa Jovice Petkovića odigrala je slabo i bezidejno prvo poluvreme. Bez adekvatne igre u napadu i sa mnogo grešaka u odbrani,dopustili su Piroćankama da za prvih 30 minuta postignu, kao i Srem, čak 20 pogodaka. Mnogo toga nije štimalo u igri Mladog radnika, a sa druge strane, osokoljene rukometašice Pirota kažnjavale su svaku grešku domaćih. U tome su prednjačile sestre Selena i Simona Tančić koje su utakmicu završile sa po 9 postignutih pogodaka.

U nastavku susreta, posle samo desetak minuta, domaće su minus od 20:17, pretvoril u vođstvo 24:23. Posle šest minuta bilo je 30:24. Tada je bilo primetno da su gošće ostale bez daha, jer su igrale sa samo jednom ili dve izmene i bilo je očigledno da su bile žrtve sopstvenog ritma. Naravno, Radinačanke su znatno podigle nivo igre i to je rezultiralo novom pobedom. Gostujuće rukometašoce uspele su samo da na kraju poraz svedu na podnošljiva četiri gola zaostatka 39:25.

Odlična igra u drugom poluvremenu omogućila je treneru domaće ekipe Jovici Petkoviću da solidnu minutažu dodeli mladim snagama ovog kluba, a priliku je na najbolji način iskoristila mlada golmanka Teodora Anđelović koja je izabrana za igrača utakmice. Pored nje, treba napomenuti odličnu Jovanu Jovanović koja je bila neumoljiva i sa 13 pogoda najefikasnija igračica susreta. Po 7 puta u listu strelaca upisale su se Anđela Lazović i Anđelka Milanović.

U narednom kolu, u derbiju ovog dela prvenstva u Kikindi se sastaju istoimeni tim i Mladi radnik. Biće to utakmice dve jedine neporažene ekipe, stim da Kikinđanke imaju jednu nerešenu utakmicu. Utakmica se igra u subotu 23. 0ktobra sa početkom u 16.30.