Rukometašice Mladog radnika ostvarile su četvrtu uzastopnu pobedu. Posle Beograda, Kučeva i Sloge, pred ekipom Jovice Petkovića poklekla je ekipa Kikinde. Radinčanke su u Kikindi trijumfovale rezultatom 27:26, poluvreme 13:10 za domaće igračice. U prvih 30 minuta rukometašice Mladog radnika imale su samo dva puta nerešen rezultat – 1:1 i 4:4. Na isteku prvog poluvremena domaće su vodiče sa tri gola razlike. U nastavku susreta posle samo pet minuta bilo je 13:13. Sve do 54. minuta domaće su imale gol ili dva prednosti. Golovima Nine Ninić i Milene Kojić Radinčanke prelaze u vođstvo 25:22. Tu nije bio kraj uzbuđenjima. Rukometašice kikinde u 57.  minutu dolaze na samo gol zaostatka 25:24. Na njihovu i žalost prisutnih navijača više od toga nisu mogle. Do kraja se igralo gol za gol i oba boda osvojila je ekipa Mladog radnika.

Najefikasnije u ekipi Mladog radnika bile su Nina Ninić sa 9, Milena Kojić sa 6, a po četiri puta u listu strelaca su se upisale Ivana Paločević i Mila Tešić. U domaćoj ekipi istakle su se Teodora Đukičin sa 7 i Željana Radaković sa 6 pogodaka.

Posle 9 odigranih kola na tabeli vodi Radnički iz Kragujevca 17 bodova. Na drugom mestu se nalazi Topličanin iz Prokuplja sa 14 bodova. Slede čak 4 ekipa sa po 12 bodova – Bor, Pančevo, Sloga i Mladi radnik.

U narednom kolu Radinčanke pred svojim navijačima u nedelju dočekuju ekipu Bora koja je u dosadašnjem toku sezone doživela samo jedan poraz i to od ORK Beograd.