Rukometašice Mladog radnika zabeležile u drugu uzastopnu pobedu. Posle trijumfa u Beogradu, nad istoimenim protivnikom, Radinčanke su u nedelju u sali OŠ Dimitrije Davidović savladale odličnu ekipu Kučeva rezultatom 36:31, poluvreme 15:13. Domaće rukometašice vodile su tokom čitave utakmice i pobeda nijednog trenutka nije dolazila u pitanje. Gošće su vodile sa 1:0 i 24:23 u 43. minutu kada su iskoristile blagi pad koncentracije igračica Mladog radnika. Pobeda je mogla da bude i ubedljivija da nije bilo povrede ramena prvog golmana Slađane Mitrović koja je veliki broj kontri bacila u ruke rivalkama. Ipak, kada je bilo najpotrebnije bila je na visini zadatka. Treba reći i da je Milica Ninić, koja se još oporavlja od povrede, u igru ušla u poslednjih dvadesetak minuta utakmice. Ipak, i to je bilo dovoljno da Radinčanke zabeleže četvrtu prvenstvenu pobedu koja ih je odvela na šestu poziciju sa osam osvojenih bodova.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Nina Ninić sa 10 pogodaka, po 6 su postigle Ivana Paločević i Milica Ninić, a sa 5 golova u pobedi je učestvovala Mira Tešić. U gostujućoj ekipi istakle su se sestre Petković, Danijela i Dragana sa 10 odnosno 8 pogodaka.

U narednom kolu rukometašice Mladog radnika, opet pred svojim navijačima, dočekuju Slogu iz Petrovca koja na tabeli trenutno zauzima treće mesto sa 10 bodova. Prvo i drugo sa 13, odnosno 11 bodova zauzimaju Radnički iz Kragujevca i Bor RTB. Na začelju su Junior iz Beograda bez ijednog boda i Đerdap i Beograd sa po dva osvojena boda.