Radinačanke su potvrdile da će i u ovogodišnjem šampionatu Prve lige Centar igrati značajnu ulogu i da će učiniti sve da se domognu Super B lige.
Rukometašice Mladog radnika su na gostovanju u Valjevu savladale ekipi Metalaca sa 31:27, poluvreme 17:11. Domaće su povele sa 1:0 i od tada sve je bilo u znaku ekipe iz Radinca. U 15. minutu bilo je 7:4, a u 22. 12:8 za gošće. Posle 30 minuta igre Radinčanke su imale velikih 6 golova razlike i već tada je bilo izvesno da bodovi odlaze put Smedereva. U drugom poluvremenu ekipa iz Radinca je rutisnkom igrom stigla do važne pobede na početku ovogodišnjeg šampionata.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Ivana Paločević sa 9 pogodaka, a gol manje postigla je Milica Ninić. U listu strelaca pet puta se upisala Nina Ninić. U narednom kolu Radinčanke na svom terenu dočekuju ekipu Loznica grad.