Konačno su se radovali futsaleri Smedereva. Izabranici Dragana Đorđevića pobedili su juče u Novom Bečeju ekipu Tise sa 8:5, poluvreme 2:1 za domaćina. Smederevci su do pobede došli “blickrigom” na početku drugog poluvremena kada su od minusa od 2:1 stigli do 4:2, za samo sedam minuta. Kada je Jevtić u 34. minutu povisio prednost na 5:2 bilo je jasno da boidovi putuju za Smederevo. Pokušavali su domaći sve da izbegnu poraz ali ovog puta futsaleri Smedereva nisu ispustili prednost kao što je to bio slučaj u meču sa Ekonomcem.

Zanimljivo je da se čak sedmorica Smederevaca upisalo u listu strelaca. Dva puta mrežu rivala zatresao je Mateja Ćirka, a po gol su postigli Branislav Živanović, Vladan Prvulović, Nemanja Paunović, Boško Adamović, Slobodan Jevtić i Bojan Filipović. Posle četiri odigrana kola KMF Smederevo trenutno zauzima sedmo mesto sa 4 boda. Vodi Ekonomac sa maksimalnim učinkom, Slede Jastrebac sa 10 i  SAS sa 9 bodova.

U narednom kolu KMF Smederevo pred svojom publikom dočekuje ekipu Leskovca.