RK Mladi radnik 2 slavio je pobedu u utakmici 13. kola Prve  lige Zapad grupa A na gostovanju u Kostolcu. Posle dosta muka savladan je domaći rudar rezultatom 21:20, poluvreme 10:7 za domaćina. Bila je to utakmica dva izjednačena rivala

Rudar je dobro otvorio utakmicu, i do poluvremena je imao blagu prednost. Pošto im se prvi trener razboleo, utakmicu sa klupe je vodio pomoćni trener Vladan Vujčić, koji inače mnogo dobro poznaje našu ekipu i odlučio se da nekim našim igračicama “da” mnogo manje prostora. Upravo je on, uz svoje igračice, bio jedan od faktora koji su doneli prednost Rudaru u prvom poluvremenu. U drugom smo zaigrali angažovanije u odbrani i došli do lakih golova i napravili preokret. Ovo je bila jedna od najneizvesnijih utakmica naše druge ekipe tokom cele sezone. Na kraju smo imali i više snage da iznesemo utakmicu do kraja i održimo prednost. Da je završeno pobedom Rudara ne bi bilo nezasluzeno – rekao je posle utakmice trener druge ekipe Mladog radnika Aleksanadar Adamović.

U ekipi Mladog radnika 2 najefikasnije su bile anđela Filipović i Marta Filipović sa po 6 pogdaka. U narednom kolu Mladi radnika dočekuje drugoplasirani Radnički iz Svilajnca.