Rukometašice Mladog radnika opravdale su ulogu favorita u utakmici 15. kola Super B lige Srbije. Radinčanke su, očekivano, bile bolje od fenjeraša Pirota i ekipe koja još nije osetila ukus pobede, rezultatom 41:32, poluvreme 23:14. Domaće su održavale egal do rezultata 9:9 u 12. minutu. Do kraja prvog poluvremena ekipa Jovice Petkovića postigla je 14, a primila samo 5 golova. Domaće su u drugom poluvremenu na trenutka uspele da se primaknu na sedam golova zaostatka – 32:25. Više od toga nisu mogle i na kraju su morale da prže ruku boljem rivalu.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Nikolina Stojanović sa 9 pogodaka, gol manje postigla je Anđelka Milovanović, a po pet puta u listu strelaca upisale su se Anđelka Filipović i Milica Ninić. Po tri pogotka za radinačke rukometašice postigle su Ivana Paločević, Nina Ninić, Lara Radojčić i mlada Jana Jovanović. U naredno kolu, derbiju ovog dela sezone, rukometašice Mladog radnika ugostiće vodeći tim na tabeli ekipu Kikinde koja sa 22 boda vodi posle 15 odigranih kola. Slede Srem, Pančevi i Mladi radnik sa po 19 bodova.